Sparta vítězí v Olomouci po hattricku Maxharraje

V rámci 12. kola si Pražané představovali jistě klidnější duel. Nakonec do hlavního města vezou tři body.Na úvodní čtyři šance hostů odpověděla Olomouc dvěma góly. Jak typické pro tým z Řep. Dle obvyklého scénáře se Sparta ale dostala rychle do hry a v rozmezí 10. a 15. minuty dokázala skóre otočit. Vše vypadalo růžově po dalších dvou brankách do konce poločasu. Do kabin se šlo za 2:5.

V druhém dějství Pražané předvedli nelichotivý výkon a pustili soupeře do zápasu. Ten nejprve snížil na 4:5 a poté i na 5:6. Sparta si už závěr zápasu dokázala pohlídat a odvést si domu tři body.

Příští zápas se ve Sportovním Centru v Řepích představí celek z Plzně. Duel začíná v pátek v 20:00.

SKUP Olomouc – Sparta Praha 5:6 (2:5)
Branky: 8. Minx (Brázdil), 11. Lošťák (Tilkeridis), 22. Tilkeridis (Fialka), 24. Lošťák (Zapletal), 34. Lošťák – 10. Francisco (Fabricio), 13. Fabricio (Darrier), 15. Maxharraj (Brahimi), 19. Maxharraj (Darrier), 19. Maxharraj, 29. Fabricio (Francisco).

Ohlasy po zápase

Beni Simitči (Sparta): ”Na dnešní zápas chci co nejdříve zapomenout. Protože tak špatný a nekoncentrovaný výkon dlouho nepamatuji. Začneme dobře a nedáme 4 tutovky a následně soupeř vede z ničeho 2:0! Otočime zapas na 2:5 do poločasu a když jsme domluveni, že půjdeme do druhého poločasu a dáme jim dalších 5, oni dotáhnou na 5:4! Dnes jsou pro nás jediným pozitivem tři body.”

Jakub Říčica (SKUP Olomouc): “Měli jsme skvělý vstup do zápasu a vedli jsme 2:0, bohužel jsme polevili a Sparta utkání do poločasu otočila. Druhý poločas jsme dle mého názoru byli lepším týmem a soupeře jsme hodně zatlačili. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat. Jsem na kluky za předvedený výkon pyšný! Když budeme takhle pokračovat, tak potrápíme každého. Remíza by byla naprosto zasloužená…”