Uspěje Sparta proti Olomouci i do třetice?

V sobotu večer se Pražané představí na půdě SKUP Olomouc. Jedná se o třetí setkání těchto soupeřů během několika měsíců.Pro oba celky je to vstup do druhé poloviny sezóny. Hanáci nestačili na Spartu ani v lize, ani v poháru. Teď mají možnost obrat favorita o body na domácí palubovce. Olomouc má na svém kontě zatím 10 bodů a odlepila se ze dna 1. Futsal ligy. Doma SKUP posbíralo 7 z dosavadních 10 bodů.

Sparta nevyhrála již tři duely v řadě. Naposledy tým z Řep doma remizoval s Chrudimí 2:2. Za třemi body čeká Spartu nejdelší výjezd v sezóně a i proto bude chtít celek z Prahy uspět. Bodově ji táhne Drilon Maxharraj, střelec obou branek v zápase s Chrudimí. Vytáhly reprezentant Kosova nasbíral již 23 bodů (15+8).

Úvodní duel sezóny vyhrála Sparta 11:1. Sobotní zápas začíná v 20:00 ve sportovní hale ve Velkých Bystřicích. Sledovat dění můžete on-line zde

Ohlas před zápasem

Beni Simitči (trenér Sparta Praha): „V sobotu nás čeká opět Olomouc a opět dlouhý výlet. Už jsme s nimi letos hráli ligu, pak i pohár. Takže do třetice doufám, že opět vyhrajeme. Doufám, že kluci to pojmou od první minuty vážně a zápas si nebudeme komplikovat. Jedeme pro tři body!”