Sparta postoupila do semifinále poháru

V neděli pozdě večer sehráli Sparťané souboj a postup do semifinále Poháru SFČR proti Olomouci. Díky lépe zvládnuté druhé půli se to Pražanům povedlo.

Možná únava z pátečního setkání s Melníkem, ale i náročná cesta stála za dramatickým prvním poločasem. Domácí třikrát vedli, Sparta vždy brzy reagovala. V druhém dějství to byla od hostů jiná písnička a jasná záležitost. Pěti body se na výsledku 4:9 podílel opět produktivní Drilon Maxharraj. Sparta tak může vyhlížet dalšího soupeře.

V semifinále jsou kromě Sparty ještě Chrudim, Slavia a Absolut Černý Dub. Los semifinále proběhne v sídle FAČR v úterý od 13:30.

SKUP OLOMOUC – SPARTA PRAHA 4:9 (3:3)
Branky: 2. Lošťák (Brázdil), 14. Zapletal (Šipka), 19. Lošťák (Brázdil), 30. Tilkeridis (Kočiš) – 3. Rukovci (Kelmendi), 14. Maxharraj, 20. Darrier (Rukovci), 25. Brahimi (Maxharraj), 26. Darrier (Brahimi), 29. Kelmendi (Maxharraj), 35. Rukovci, 36. Mikus (Maxharraj), 37. Maxharraj (Darrier).