Sparta kontra Plzeň. Semifinále je tu!

Semifinále mezi pražskou Spartou a Interobalem Plzeň startuje v pondělí v 18.30 hodin, kdy je naplánován v plzeňské hale Slavia úvodní výkop prvního zápasu této série.

„Moc se na semifinálovou sérii těšíme. Tvrdě jsme pracovali a věřím, že do zápasů s Plzní půjdeme v nejlepší formě. Jsme připravení hrát klidně pět zápasů dlouhou sérii, ale uděláme maximum, abychom si zajistili a vybojovali účast ve finále v nejkratším možném termínu,“ říká před semifinále sparťanský Diego Fogaca.

„Nastavili jsme tréninkový systém podle soupeře. Hráči jsou zdravotně všichni fit a bude to určitě dobrá série,“ tuší trenér Sparty Beni Simitči. Celý rozhovor s koučem Sparty naleznete v následujícím videu:
 

 
Trenér Interobalu Plzeň, Petr Kučera tvrdí: „Postup do semifinále je pro nás historický úspěch. Celou sezonu jsme tomu podřídili a od pondělí nás čeká odměna za tuto sedmiměsíční práci. Rozhodně se ale neplácáme po ramenou, že už máme splněno, ale věříme, že vrchol a největší úspěch sezony ještě přijde. Zápasy se Spartou jsou v Plzni vždycky nejvíce vyhrocené a já takové zápasy miluji a pro takovéto chvíle ten sport děláme. Sparťanská delegace se na nás byla podívat osobně, tak doufám, že jsme jim ukázali výkon, který budil respekt. Uvidíme, co na nás trenér Sparty vymyslí, ale my budeme dobře připravení a odhodlaní vyhrát.“