Před reprezentační přestávkou Sparta zamíří do Teplic

Tým Beniho Simitčiho je po úvodní výhře 6:1 nad Démony z České Lípy dobře naladěn. Další zápas odehrají Pražané v pátek v hale na Stínadlech proti Svarogu Teplice. Jedná se zároveň o poslední zápas před měsíční reprezentační přestávkou.

Družina portugalského trenéra Guimaraese na úvod sezóny remizovala na palubovce Slavie 1:1. Svarog obměnil svůj kádr velmi výrazně, z kádru z loňské sezóny zůstali pouze brankář Michal Hůla a brazilec Adriano. Do Teplic zamířilo několik nových cizinců, ale i českých tváří.

Se Svarogem sice Sparta má pozitivní bilanci (7-1-3), ale v posledních třech duelech hráči s „eSkem“ na hrudi urvali jen jeden bod. V minulé sezóně nejprve v rámci 2. kola přišla porážka na domácí palubovce 2:3. V chomutovském azylu, kde Teplice dohrávaly sezónu, sparťané podlehli Svarogu 3:6. Bodově se u obou proher prezentoval Lukáš Křivánek, který sebral tři body za dva góly a jednu asistenci.

Výkop utkání je naplánován v pátek ve 20 hodin, pokud se do haly nedostanete, můžete sledovat živý přenos na LSTV nebo Tipsport TV.

Beni Simitči před utkáním: „Sledoval jsem první utkání Teplice v Edenu a musím říct, že hrají docela hluboko u soupeře s velkým tlakem, což očekávám, že v domácím prostředí to budou chtít aplikovat ještě více. Sezona je dlouhá a myslím si, že letos budou velká překvapení ohledně výsledků. Samozřejmě si do Teplic jedeme pro výhru.“