Konečně doma! Sparta přivítá na Podvinném mlýně Teplice

Po dlouhých třech měsících se vrací futsalová Sparta do své domácí haly, aby tu sehrála utkání VARTA futsal ligy. A hned půjde o pěkně třeskutý souboj. Přijede totiž druhý tým soutěže Svarog FC Teplice, tedy tým, se kterým se Sparta v této sezoně již dvakrát utkala. V lize s ním prohrála 3:7 a naopak v semifinále poháru jej porazila 5:3. Páteční duel startuje před televizními kamerami ve 20:10 hodin.

„Na zápas s Teplicema se těšíme, protože spolu s Chrudimí a s námi jsou jedním z nejlepších týmů v lize. Teď navíc ještě posílili o další tři hráče, z čehož vyplývá, že chtějí urvat mistrovský titul. V lize jsme s nimi prohráli trochu nešťastně a krutě, ale potom jsme porážku odčinili v nejdůležitější moment, a to když se hrálo o finále poháru. V pátek hrajeme po třech měsících doma a nic jiného než vítězství nás před televizními kamerami nezajímá. Pokud chceme jít do play off z druhého místa, musíme bezpodmínečně vyhrát všechny zbývající zápasy do konce sezony včetně toho pátečního. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky, aby si našli čas a přišli nás podpořit,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči.

„Teplice jsou velmi kvalitní soupeř, mají dobrý tým. Nicméně věřím, že stejně jako v sobotu na Slavii ukážeme svou kvalitu a před našimi fanoušky dokážeme zvítězit. Už dvakrát jsme spolu v této sezoně hráli. V prvním případě, tedy v lize, jsme neproměnili obrovské množství šancí, navíc jsme stále poznávali jeden druhého, protože to bylo na samotném začátku ligy. V poháru už naše hra vypadala lépe a utkání také lépe dopadlo. Doufám, že budeme v tomto duchu pokračovat a zvítězíme,“ říká před pátečním soubojem sparťan Kristijan Grbeša.