V pátek do Řep dorazí ambiciózní Perštejn

V rámci 9. kola bude příštím soupeřem Sparty soupeř ze severu Čech, nováček soutěže TJ Spartak Perštejn.Hosté před sezónou vydatně posílili svůj kádr a i do soutěže relativně slušně. Po osmi odehraných zápasech je Spartak na sedmém místě se ziskem 11 bodů. Celek se opírá o hráče z Brazílie, ale také o velmi kvalitní české hráče jako Klíma nebo Belej. Kvůli zranění hostům ze sestavy zřejmě vypadl David Černý, bývalý kapitán teplického Svarogu. Nejproduktivnějším hráčem týmu je César Caio, který posbíral bilanci 8+5. Jen o bod hůře je na tom bývalý hráč německého Hohensteinu Daniel Klíma. V minulém kole Perštejn remizoval s Libercem 3:3.

Na Sparťany čeká opět nabitý prodloužený víkend. Po Perštejnu čeká svěřence Beniho Simitčiho pondělní semifinále poháru SFČR se Slavií. Svou formu v posledních duelech potvrzuje Drilon Maxharraj, který je třetí v kanadském bodování 1. Futsal ligy.

Sparta zatím doma body nerozdává, pro hosty je to teprve třetí výlet mimo halu v Kadani. Svěřenci trenéra Veljkoviče posbiráli venku 3 body za výhru nad Vysokým Mýtem. Utkání začíná v 20:00 a můžete ho sledovat pomoci onlajnu –  zde.

Ohlas před zápasem

Beni Simitči (trenér Sparty): “V pátek nás čeká ambiciózní tým Pernštejnu s ambiciózním vedením a trenérem. My jsme v dobré vítězné náladě a chceme v tom pokračovat. Pracujeme na zlepšení a je to vidět i v našim herním projevu. Přes velký respekt k soupeři doma musíme vyhrát a uděláme proto vše, co je v našich silách, abychom měli domácí halu jak nedobytnou tvrz.”