V sobotu se hraje derby! Sparta chce napravit ztráty a dostat se před Slavii

Další bitva pražských „S“ je tady! Už v sobotu 12. ledna je na programu druhé futsalové derby v rámci VARTA futsal ligy 2018/2019. To první vyhrála na domácí palubovce na Podvinném mlýně Sparta 3:1. Ta tentokrát zajíždí do Edenu, kde bude usilovat nejen o druhé vítězství nad rivalem v aktuální sezoně, ale také o to, aby ukončila jeho vítěznou sérii, která čítá již šest vyhraných utkání v řadě, přičemž posledním týmem, který „sešívané“ porazil, byla právě Sparta. Ta se bude zároveň chtít na Slavii bodově dotáhnout a dostat se před ní v tabulce. Nenechte si utkání ujít a přijďte v sobotu podpořit naše futsalisty do Edenu, kde utkání začíná již v 15:00 hodin! A co před derby zní ze sparťanské kabiny?  

Tomáš Drahovský (Sparta): „Na zápas se Slavií se velmi těším, stejně jako všichni mí spoluhráči. Všichni dobře víme, že derby mezi Spartou a Slavií jsou největší zápasy v sezoně, a to nejen ve futsale či fotbale, ale v každém sportu. Věřím, že si do haly najde cestu mnoho fanoušků a budou hnát své týmy za vítězstvím. I proto očekávám bouřlivou atmosféru, která k derby neodmyslitelně patří. Motivaci vyhrát máme stejně velkou, jak v prvním derby sezony, ne-li větší. Určitě chceme zvítězit a napravit zaváhání a zbytečné ztráty ze zápasů, které jsme během podzimu nezvládli.“

Tomáš Vnuk (Sparta): „Pro mě osobně to bude první pražské derby, takže jsem opravdu natěšen, a to jak na zápas, tak na atmosféru v hledišti. Doufám, že přijde hodně diváků a zápas se jim bude líbit. Hlavní však bude, abychom zvítězili a dotáhli se nejen na Slavii, ale přiblížili se i k úplné špičce tabulky.“

Informace od pořadatele utkání: 

Utkání budou provázet tradiční bezpečnostní opatření, platí naprostý zákaz pyrotechniky ve sportovní hale. Bezproblémový průběh utkání bude zajišťovat bezpečnostní agentura a Policie.

Hostujícím fanouškům je určen středový vstup do sportovní haly přes ochoz z konečné tramvaje. U schodiště budou připraveny toalety. Sektor hostí bude opět oddělen bezpečnostním plotem a ze sektoru hostí nebude možný další pohyb po ostatních prostorech sportovní haly.

Vstupenky s jednotnou cenou 50 KČ budou distribuovány přímo na pokladnách u jednotlivých vstupů.

Všechny návštěvníky prosíme o včasný příchod, abychom mohli organizačně zvládnout vstup i volný průchod k místům k sezení. Zároveň prosíme diváky, aby využívali míst k sezení a nekumulovali se na ochozu, velmi nám to ztěžuje organizační stránku průběhu utkání. Velmi děkujeme! Dále upozorňujeme na nutnost dodržování Provozního řádu sportovní haly!