Spartu posílí Vokoun, v Mělníku zůstává Hrdina

Spartu pro play-off v roce 2020 posílí kapitán SK Olympiku Mělník Jiří Vokoun. Na opačné straně zůstane Antonín Hrdina, který v Mělníku působí od podzimu. K celé situaci se vyjádřil trenér Beni Simitči.

Beni Simitči: „Jsem rád, že spolupráce mezi Spartou a Mělníkem každým dnem sílí. Samozřejmě v tom hraje velkou roli Pavel Šuba, se kterým jsme měli výborné vztahy už z Benaga a poté to pokračovalo i ve Spartě. Dnes už můžu říct, že hráči jako Zdržálek, Hochman, Machytka a Hrdina jsou v Olympiku stabilními hráči A týmu, doufám, že se u nás také bude dařit Vokounovi. Děkuji Pavlovi Šubovi za vstřícné jednání a za Spartu můžu říct, že to je jen začátek první části, kterou s Olympikem do budoucna plánujeme.“

„Vokyho jsem sledoval už poslední dvě sezony, ale myslím si, že konec loňské sezony a začátek letošní ukázal, že má na víc. Jsem rád, že se mu líbil náš projekt nové Sparty. Plán je jasný, chci dalšího výjimečného Čecha do týmu, který je na reprezentační úrovni. Probrali jsme spolu jeho pozici a jak si představuji roli v týmu. Chci, aby se letos do konce sezony adaptoval s týmem, se spoluhráči a stylem jakým hrajeme, aby k nám zapadl co nejdříve, a to vše kvůli příští sezoně. Tohle bych však raději nepředbíhal. Zatím u nás bude jen do konce sezony,“ dodal sparťanský trenér na adresu nové posily.