Spartu čekají v prvním zápase roku 2018 Litoměřice

Futsalistům Sparty konec minulého roku nevyšel dle představ. Po těsné prohře ve finále Poháru FAČR s Chrudimí přišlo klopýtnutí na palubovce Slavie a druhá porážka po sobě. Nyní ale pojedou Pražané odhodlaní zvítězit do Lovosic, kde se od 20.30 hodin v SH Chemik střetnou s týmem Gardenline Litoměřice. Co před duelem říkají zástupci obou mužstev?

Beni Simitči (Sparta Praha): Na duel s Litoměřicemi se pečlivě připravujeme. Už nyní ale víme, že do zápasu nezasáhnou Amadeu, jehož zranění je dlouhodobé a nevíme, zda vůbec stihne play off a ani Marcelo, který si odnesl zranění z derby. Určitě ale počítáme s navrátilcem Pimpolhem. Víme, že Gardenline posílil, a to ať už o Radima Zárubu či o Rafaela. Nám ale situace a postavení v tabulce velí tak, že i když budeme oslabení, musíme odčinit prohru se Slavií a dostat se zpět na vítěznou vlnu. Věřím, že hráči dají do zápasu vše a nepřipustíme další klopýtnutí.

Igor Vodecký (Gardenline Litoměřice): Víme, jakou má Sparta Sílu, ale hrajeme doma a budeme chtít ukázat svou kvalitu a náš první zápas v novém roce vyhrát. Bude to těžké střetnutí, ale my se na zápas kvalitně připravíme, zanalyzujeme si hru soupeře a připravíme taktiku tak, aby byla úspěšná. Věřím, že to zvládneme a zvítězíme.