Sparťané v Teplicích bojovali, ale do čtvrtfinále nepostupují

V osmifinále poháru se Sparta 17 střetla se Svarogem Teplice, po slibném začátku však začali úřadovat domácí a sparťané letos v Poháru SFČR končí před branami čtvrtfinále.

Do utkání vkročila Sparta výborně, už v 5. minutě se prosadil Martin Hora, to však byl poslední gól hostů na dlouhou dobu. V 11. minutě dokázal vyrovnat domácí Varela, o dvě minuty později se prosadil Duarte a gólový účet prvního poločasu uzavřel Adriano.

Domácí vstoupili do druhé půle lépe, kdy prosadil ve 22. minutě Diece, ve 26. minutě přidal svůj druhý gól Varela a jako poslední z domácích se prosadil Abrhám. Sparťané dokázali v závěru utkání zdramatizovat, když se prosadil podruhé Martin Hora a po něm vstřelil dvě branky Lukáš Křivánek. I přes tlak Sparty v závěrečných minutách nedokázali dosáhnout na vyrovnání a končí tak už v osmifinále Poháru SFČR.

Svarog FC Teplice vs. AC Sparta Praha 17 | 6:4 (3:1)
Branky: 11. Varela (Senra), 13. Duarte (Diece), 16. Adriano (Felipinho), 22. Diece (Varela), 26. Varela (Adriano), 31. Abrham (Diece) – 5. Hora, 33. Hora (Brahimi), 36. Křivánek (Carlinhos), 40. Křivánek (Angellott)