Sparta získala nového hlavního partnera. Společnost Bitters®

Pozorní diváci si mohli v posledním zápase čtvrtfinálové série všimnout jedné novinky na sparťanských dresech, a to nového loga na jejich přední straně. Spartě se totiž podařilo navázat spolupráci se společností Bitters®, která se stala hlavním partnerem klubu pro play off.  

Společnost Bitters® vyvinula unikátní energetickou žvýkačku, do jejíhož středu dostala čistý kofein v podobě prášku. Ten se po rozkousnutí žvýkačky rozpustí v ústech a díky žlázám pod jazykem okamžitě vstřebá do krve. Účinek se tak dostavuje již do pěti minut.  

„Jsme si jisti, že vyrábíme výjimečný produkt pro výjimečné osobnosti. Bitters® nejsou pro ty, kdo se spokojí s průměrností. Ani pro ty, kdo věří, že život je jen sladkej. Bitters® jsou pro ty, kdo chtějí vítězit. Pro ty, komu zbývá posledních pár metrů do cíle. Pár minut k vítězství,“ uvádí společnost na svých webových stránkách bittersgum.cz.

Ani Sparta se nespokojí jen s průměrností a chce neustále vítězit. Ví, že cesta bývá dlouhá, trnitá a strastiplná, ale nikdy se nevzdává a bojuje až do konce. Spartě chybí jen pár kroků k vytouženému cíli, a i proto jsme rádi, že se nás rozhodla podpořit společnost, jejíž myšlenky směřují stejným směrem, jako ty naše – SPARŤANSKÉ!!!  

Bitters PRESENTATION CZ