Sparta začne novou sezónu honem na Démony!

Dlouhé čekání je u konce. Sparťané se vrhnou do bojů 1. Futsal ligy dvojbojem na severu Čech nejdříve v Česká Lípě, poté v Teplicích. Zápas s Démony z České Lípy je v plánu již tento pátek.

Sparta za celou dobu vzájemných duelů s Démony ztratila body jen jednou. Historická bilance 14-0-1 píše ve prospěch Pražanů. Patnáctou výhru proti České Lípě může Sparta přidat v pátek.

Česká Lípa skončila minulý ročník poslední. Na tým trenéra Kruliše sedla krize, ze které se Démoni nedostali po celý průběh sezóny dostat.

V minulé sezoně se Spartě proti Démonům dařilo, dvě výhry s celkovým skóre 14:7. Nejúspěšnějším střelcem byl Josef Gabčo, který prosadil hned sedmkrát.

Výkop je naplánován na 20:30, pokud se nechystáte do haly, můžete utkání sledovat živě na domácí DémonTV – https://bit.ly/3jm9zJL

Beni Simitči před utkáním: „Je středa, musím poslat ohlas, ale pořád nevím, s jakou sestavou do Lípy pojedeme, protože nevíme, jestli se nám stihne odblokovat zákaz přestupů. Nicméně pojedeme s kádrem, co máme, i když to bude těžké, tak rozhodně chceme do Prahy tři body přivést.“