Sparta spolupracuje s firmou Don’t Cook!

Jsme krabičková strava, jsme Don’t cook!

Co vlastně děláme? V Don’t cook sázíme na optimálně vyvážený, pestrý jídelníček, čerstvé lokální produkty, dokonalou chuť jídel a individuální přístup ke každému z našich klientů. Náš hlavní cíl je, aby se naši klienti a sportovci které podporujeme cítili dobře a byli zdraví. Proto pro všechny pečlivě vybíráme používané produkty, dbáme na jejich kvalitu a snažíme se zajistit ty nejlepší suroviny od osvědčených lokálních dodavatelů.

Proč my? Nenacházíte mezi každodenními povinnostmi čas na přípravu plnohodnotných jídel? Nechte to na nás – vybereme hodnotné potraviny, které Vašemu organismu dodají všechny nezbytné živiny a zajistí energii na celý den. Don’t cook nabízí široký výběr dietních variant přizpůsobených Vašim potřebám a preferencím. Vyberte si, objednejte a se zbytkem si nedělejte starosti – od tohoto okamžiku je Vaše stravování v našich rukou.
Do konce roku jsme se domluvili s AC SPARTA PRAHA FUTSAL že nás otestují protože bychom se rádi i my stali jejich nedílnou součástí sportovního života.
Instagram: dontcookcz (krabickypraha, jdetoizdrave, krabickovadieta, krabickovastrav)
Facebook: Don’t Cook – Healthy Food