Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?

„Očekávám trochu lepší zápas, než kdyby Mělník bojoval o záchranu, protože tu má v tuto chvíli podle mě již zajištěnou. Vzhledem k tomu si myslím, že nás nečeká tak tvrdé utkání. Navíc Mělník hraje venku méně tvrdě než doma, kde je jeho hra specifická. Myslím si, že se bude hrát otevřený futsal a věřím, že to bude pro oko diváka pěkné utkání s mnoha góly,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči a dodal: „Měli bychom nastoupit v kompletní sestavě a chtěli bychom si v posledních třech kolech vyzkoušet určité taktické věci před play off. S veškerým respektem k Olympiku víme, že musíme splnit roli favorita a zvítězit.“

Trenér Olympiku Mělník Pavel Šuba ví, že jeho tým nečeká snadný soupeř: „Zápas se Spartou je, nejen díky jejímu jménu a kvalitě týmu jeden z největších, které v lize sehrajeme. Pro každého našeho hráče to bude další ohromná konfrontace s Top profi hráči a musíme dát do zápasu přesně to samé, co s Českou Lípou a konečně zahrát tak, abychom byli úspěšní.