Sparta míří za vylepšením své bilance do Teplic

V rámci 8. kola 1. Futsal ligy se Sparta utká s Rapidem Ústí nad Labem. Zápas se hraje v Teplicích.Na Pražany čeká v dalším ligovém kole soupeř, se kterým neztratila ani bod. Za čtyři odehrané duely inkasovala Sparta celkem šest branek. Ústecký celek se sezónu od sezóny zlepšuje a letos bude chtít útočit pod vedením legendy českého futsalu Martina Dlouhého na playoff. Tým ze severu Čech získal zatím 9 bodů a je na 8. místě ligové tabulky. Rapid bodově táhne duo bratrů Zápotockých. Opory reprezentační 19-ky nasbírali celkem 17 bodů.

Sparta v minulé sezóně v Teplicích dvakrát padla s bývalým klubem Svarog FC Teplice. Teď si chce mužstvo trenéra Simitčiho zpříjemnit vzpomínky na tuto halu, kde Sparta slavila zisk mistrovského titulu. Pomoci by k tomu měl Loni Maxharraj, který nadále zůstává nejproduktivnějším Sparťanem. Speciální utkání čeká Michala Hůla, který se vrací do teplické haly po té, co několik let působil v dresu Svarogu FC Teplice.

Utkání začíná v neděli v 20:30 ve Sport Aréně Teplice..

Ohlas před utkáním

Michal Hůla (brankář): ”V neděli nás čeká po dvoutýdenní pauze další ligový zápas, ve kterém nás čeká Ústí. Do utkání vstupujeme jako favorit, ale určitě nemůžeme Ústí podcenit, jelikož má výborný tým tvořený hlavně mladými hráči a už několikrát v této sezóně ukázali, že dokážou potrápit i ty nejlepší týmy. Věřím, že utkání zvládneme a přivezeme tři body do Prahy.”