Repríza semifinále je tu! Sparta přivítá Plzeň

Nezapomenutelná, dramatická, napínavá a pro Spartu vítězná, byla semifinálová série play off minulé sezony s Interobalem Plzeň (3:2 na zápasy). A právě tohoto soupeře přivítá Sparta ve středu 3. října v hale na Podvinném mlýně v rámci 4. kola VARTA futsal ligy. Úvodní výkop utkání je naplánován na 19:30 hodin. Přijďte si zpříjemnit středeční večer futsalem a podpořte Spartu v souboji dvou ambiciózních mužstev. A co před střetnutím říkají zástupci obou klubů? 

„Bude to velmi náročné utkání. Plzeň má kvalitní tým a jak avizovali před sezonou, chtějí se pobít o nejvyšší příčky, stejně jako my. I proto očekávám velmi dobrý, útočný futsal z obou stran. Myslím si, že zápas bude mít podobný náboj, jako semifinálová série minulé sezony. Přestože jde teprve o základní část, mužstva si určitě nic nedarují,“ tuší hráč pražské Sparty Tomáš Drahovský.

„Doufám, že výhra nad Brnem nám pomohla a proti Spartě nastoupíme s odhodláním vyhrát. Sparta má skvělé hráče a určitě budou chtít odčinit prohru v Teplicích. Každopádně chceme zápas vyhrát. To je jasné!“ říká před duelem hráč plzeňského Interobalu Zdeněk Sláma.