Přípravné zápasy začínají

První týdny fyzické přípravy máme za sebou a nyní nastává atraktivnější fáze přípravných zápasů na novou futsalovou sezonu, kde budeme ladit formu s těmito soupeři.

 

V pátek 21. 8. 2020 od 20:30 hod. odehrajeme první přátelský zápas v Mladé Boleslavi s druholigovým týmem Malibu, který v nedohrané sezoně skončili na 6. místě v druhé lize Západ. Do Mladé Boleslavi to z Prahy není zas tak daleko a tak jsou všichni fanoušci Sparta zvány do Mladoboleslavské sportovní haly (vedle fotbalového stadionu). Vstupné je 20 Kč a vstup povolen pouze s rouškou.

 

V pondělí 24. 8. 2020 od 20:30 hod. se představíme v domácí hale a sehrajeme přátelské utkání s týmem Boca Juniors Krupka, což je nováček druhé ligy. Vstup pro diváky je zajištěn zdarma, ale je potřeba mít s sebou roušku na tribunu, ať ochráníte své zdraví, ale i zdraví našeho týmu. Děkujeme a těšíme se na hojnou účast v UNYP aréně ve Vysočanech.

 

Dne 26. 8. 2020 odjíždíme na Slovensko do Lučence, kde 27. a 28. odehrajeme přípravný dvojzápas se Slovenským mistrem, který v loňské nedohrané sezóně neprohrál ani jeden zápas, radoval se s titulu a nyní se připravují na futsalovou Ligu mistrů.

 

Trenére, co očekáváte od přípravných zápasů?

Beni Simitči: “Od přípravných zápasu nechci nic víc, než vidět kluky jak jsou na tom fyzicky a aby se pomalu sehráli a také aby si poznali jeden druhého na hřišti včetně jejich jména a nebo přezdívky. Určitě výsledky nebudou důležitý. Sezóna bude dlouhá, takže na pilování věci budeme mít dostatek času ale nejdříve chci vidět, že začne soutěž a že se kola budou odehrávat protože pořád mám u sebe trochu skepticismu, že se soutěž opět nedohraje!”