Nová sezóna s velkými změnami zahájena

Po dlouhé době nejistoty jsme se konečně dočkali nové futsalové sezóny. V pondělí 20. července prezident klubu Ago Simitči zahájil svým proslovem novou sezonu 2020/2021 ve Sparťanské kabině.

Na prvním tréninku v UNYP aréně přivítal nové tváře hlavní trenér Beni Simitči motivační řečí společně s proměnným hráčským a realizačním týmem. Po úvodní řeči Beni Simitči zvolil kapitána do nové sezony a kapitánskou pásku bude nosit v této sezóně Ondřej Vahala, zástupcem byl jmenován Azem Brahimi, který bude komunikovat zejména se zahraničními hráči. Poté si už hráče převzal nový kondiční trenér Radek Říha a první trénink v nové sezoně mohl začít. O dalším programu přípravy vás budeme informovat.

Tým se sešel v tomto složení: Ondřej Vahala, Angellot Caro, Azem Brahimi, Benjamir Tušar, Jiří Vokoun, Lukáš Křivánek, Antonín Hrdina, Jaroslav Slavík, Martin Hora, Pavel Plecitý. K týmu se připojí ještě brazilec William. 

Realizační tým: Beni Simitči – hlavní trenér, Jan Klíma – asistent trenéra, Radek Říha – kondiční trenér a Lukáš Chrástek – vedoucí mužstva. Oddělení PR bude zastupovat Tomáš Bena, Lukáš Řezníček a Filip Zikmund. 

„První týden přípravy je klasický první týden. Týká se to hlavně tedy hráčů, než se seznámí a dají dohromady Musím je pochválit, pracují velmi pilně, obětavě až na doraz přesně jak jsme byli domluvení. Samozřejmě to všechno pod dohledem našeho nového kondičního trenéra Radka, se kterým jsem opravdu nad míru spokojen a věřím, že naše spolupráce se bude dál prohlubovat. Teď hráče čeká další týden, který bude ještě těžší. Já osobně z tohohle všeho mám dobrý pocit. Když vidím, jak k tomu hráči přistupují a jak si vzali k srdci novou výzvu, která na ně čeká, tak jsem spokojený,“ dodal trenér Beni Simitči k prvnímu týdnu přípravy.

V nové sezóně máme samozřejmě ty nejvyšší cíle a to je vyhrát ligu i pohár. Těšíme se na Sparťanské fanoušky již brzy v hale ve Vysočanech. Čekání na novou sezónu si můžete zkrátit sledováním novinek na sociálních sítích na Facebooku a Instagramu. #spolecneprotivsem