Po roce Spartu opět čeká čtvrtfinálové derby

Je to tady, sparťany čeká klíčová část sezony, stejně jako loni Sparta změří síly se svým největším rivalem.

Pro oba celky je to již třetí střetnutí v play-off od počátku „Nové Sparty“. Poprvé se čtvrtfinálové derby odehrálo v sezoně 2017/2018, kdy Sparta postoupila po třech výhrách v řadě. Loňské čtvrtfinále mají sparťani jistě živě v paměti, po pětizápasové nervy drásající sérii nakonec postoupili sešívaní. Tým Beniho Simitčiho tak bude chtít překlopit bilanci zpět na svou stranu. Velmi zajímavá je bilance sparťanského lodivoda, který v devatenácti zápasech na lavičce Sparty bral jedenáct výher a osmkrát odcházel poražen.

Na základě umístění po základní části bude mít Slavia výhodu minimálně dvou domácích utkání. Cesta za odplatou začíná v neděli 20. března od 20:15 ve sportovní hale Slavia. Přijďte Spartu podpořit v boji o semifinále a titul Vládce Prahy.

Luizinho: „Čekají nás velmi těžká utkání, ale my na to jsme připraveni a budeme bojovat o postup ze všech sil! Tvrdě pracujeme na tom, ať postoupíme v play-off co nejdál. Pevně věřím, že když se budeme plně soustředit podobně jako proti Plzni, tak to zvládneme.“

Kompletní rozpis čtvrtfinálového derby:

Slavia vs. Sparta 17, ne 20. března od 20:15, SH Slavia
Sparta 17 vs. Slavia, st 23. března od 20:30, SC Řepy
Slavia vs. Sparta 17, pá 25. března od 20:00, SH Slavia
Sparta 17 vs. Slavia Praha, po 28. března od 20:00, SC Řepy
Slavia vs. Sparta 17, čt 31. března od 20:00, SH Slavia