Doma opět stoprocentní. Sparta porazila Démony

Páteční večer si Sparta s chutí opět v domácím prostředí zastřílela. S prázdnou odjeli z řepského sportovního centra tentokrát českolipští Démoni.Pražané začali aktivně a do vedení šli díky rychlé akci již v 6. minutě. Na Maxharrajovu trefu navázal o devět minut později Brahimi. Za další minutu se měnilo skóre hned dvakrát. Mešič nejprve snížil na rozdíl jedné branky, aby si o chvíli později vstřelil vlastní gól.

Další trefy přišli až po poločase. Sparťané vedli  v 26. minutě 4:1, prosadil se po hezkém ťukesu  Mikus. Následující průběh ovlivnilo Rozboudovo vyloučení, které dokázal potrestat Darrier, jehož střelu do vlastní branky poslal Havrda. Poslední slovo si vzal kapitán a výstavní střelou uzavřel skóre na konečných 6:1.

Příští zápas odehrají svěřenci trenéra Simitčiho odehrají v Lovosicích proti Ústí nad Labem.

Sparta Praha – FC Démoni Česká Lípa 6:1 (3:1)
Branky: 6. Maxharraj (Brahimi), 15. Brahimi, 16. vlastní, 27. Fernandes (Soares), 36. vlastní, 38. Brahimi – 15. Mešič (Zapletal)

Ohlasy po utkání

Beni Simitči (trenér Sparty): “Včerejší zápas mě opět lehce znepokojil během prvního poločasu. Náš dosavadní způsob hry nefungoval a tak jsme museli druhý poločas hrát jinak a hned kluci hráli lépe. Byl sem spokojený s jejich výkonem. 3-1 a 3-0 za oba poločasy není špatné skóre. Je mi líto dvou tečovaných střel, Maxharraj mohl mít opět hattrick. Ve druhé půli se dostal do tempa i Mikus a takové výkony od něj očekávám. Martin Hora zvladl po zranění hrát celý zápas, cože je dobrá zpráva. Teď nás čeká repre pauza do 13.11. Kde budeme hrali v Ústí nad Labem. Do té doby bych se rád věnoval týmové fyzičce a taktickým přípravám.”

Jiří Šubrt (předseda Démonů): „První poločas jsme hráli dobře. Potom jsme si za stavu 2:1 dali vlastní gól. Ve druhé půlce neproměněná penalta, druhý vlastní gól a červená karta. Bylo rozhodnuto. Gratuluji Spartě k zaslouženému vítězství.“