Do Prahy zavítají Démoni!

V 18.kole VARTA futsal ligy hostí pražská Sparta ve své hale ambiciózní celek České Lípy – tým, který je velmi blízko postupu do play-off.

Démoni se prezentují v letošní sezóně bojovnými výkony, které je posunuly momentálně na sedmé místo ligové tabulky i díky důležitému tříbodovému zisku v poslední duelu s Helasem Brno po vítězství 3:2. První vzájemný duel České Lípy a Sparty v listopadu loňského roku skončil vysokým vítězstvím Sparty 9:0,ale duel byl hlavně v prvním poločase vyrovnanější, než hovoří konečný výsledek. O vysokém vítězství rozhodli futsalisté v rudých dresech poté, co domácí nestačili čelit kombinační hře soupeře. Hattrickem se v závěrečných minutách blýskl kapitán Michal Seidler.

Martin Hora před zápasem s Českou Lípou: „Spartu nečeká rozhodně lehké Utkání. „Soupeř z České Lípy bude bojovat do poslední vteřiny jako to již několikrát předvedl. Hráči z Lípy jsou tvrdí a důrazní, proto musíme hrát svůj futsal a vyvarovat se zbytečným chybám. Pevně věřím, že kvalita našeho kádru se projeví hned v úvodu zápasu a budeme utkání kontrolovat.“