Sparta zná všechny své soupeře pro Ligu mistrů

Tento týden se hrál všechny skupiny předkola Ligy mistrů a napjatá nálada panovala také u českého mistra. Pražská Sparta totiž dosud znala pouze jméno jediného soupeře, polského Rekordu Bielsko-Biala, a proto netrpělivě čekala na výsledky bojů v předkolech.

V předkolech je již dobojováno a žádných větších překvapení jsme se nedočkali. Ve skupině C podle očekávání triumfoval rumunský Imperial Wet, který získal plný počet bodů a nedal svým protivníkům šanci. V jeho týmu jsou dva hráči, které známe z našich palubovek, exchrudimský Alvarito je kapitánem rumunského mistra, ještě na jaře slávista Marko Pršič nastřílel v předkole celkem 6 gólů.

Stejně suverénně si vedl ve skupině F maltský Luxol St. Andrews. Je to tým, který je doslova nabitý legionáři. Rumun Raducu, norský brankář Rakvaag, Slovinec Bizjak, nebo několik brazilských hráčů.

A tak Sparta již zná jména všech čtyř účastníků skupiny, jejíž zápasy se uskuteční v Areně Sparta. A jedna zajímavá informace na konec. Sparta se dohodla s televizní stanicí O2 Sport, která bude vysílat všechna její utkání v této sezóně Ligy mistrů.

Text: efutsal.cz