Sparta slaví postup do čtvrtfinále poháru

V pondělí 5.10. jsme odehráli pohárové osmifinálové utkání v Mělníku. Poprvé se hrálo bez diváků před prázdnými tribunami.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když hned v první minutě si Vokoun narazil s Hrdinou a ujali jsme se rychlého vedení 1:0. Během prvního poločasu jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme nedokázali bohužel využít. Soupeř hrozil zejména z brejků a v 8. minutě soupeř trefil břevno Vahalovy brány. V 16. minutě z volného kopu rozvlnil síť Angellot a tak se šlo do šaten za stavu 0:2.

Ve 28. minutě si připsal svou druhou branku Vokoun po individuální akci. Ve 33. minutě se trefil ve svém prvním zápase za Spartu Bernardo, asistoval mu Vokoun. Ve 34. minutě přidal branku Azem Brahimi asistence opět skvěle hrající Vokoun. V poslední minutě zahrával Mělník 10metrový kop, ale branku minul. Pár vteřin před koncem upravil výsledek na konečných 0:6 Antonín Hrdina.

Zápas se odehrál poněkud ve vlažném tempu s plno nevyužitými šancemi na obou stranách. Trenér Beni Simitči dal v tomto zápase šanci všem hráčům na lavičce. V tomto zápase debutoval Bernardo, Snop a Hudousek. Do branky se podíval také náhradní brankář Plecitý.

Tento pátek odehrajeme další zápas znovu v Mělníku, tentokrát se bude jednat o ligové utkání od 20:30 hod.