Skóre zápasu Sparta otevřela ve 2. minutě, kdy Gustavo adresoval dlouhý pas na Marcela, který překonal Kirova. O tři minuty později se Pražané radovali podruhé, když do branky prošla střela Koudelky ze střední vzdálenosti. České Lípě se podařilo snížit díky trefě Kotka, ale po přestávce se trefovala už jen Sparta.

Nejprve ve 28. minutě Sop poslal míč na Koudelku, který prostřelil hostujícího brankáře. Skóre poté na konečných 4:1 upravil trefou do odkryté přes polovinu hřiště sparťanský kapitán Michal Belej.

Utkání bylo těžké, ale udělali jsme si ho těžkým sami. Dali jsme dva rychlé góly, což nám pomohlo, ale poté jsme neproměňovali šance a soupeř nás potrestal brankou na jedna-dva. Vedli jsme jen o gól a člověk nikdy neví, co se stane. Myslím si ale, že jsme si zápas pohlídali. Podařilo se nám po přestávce dát dva góly a zaslouženě vyhrát,“ zhodnotil zápas sparťanský Jan Koudelka. Ten si v zápase připsal své premiérové dva góly za Spartu: „V Plzni jsem odehrál třicet sekund a hned jsem kvůli zranění skončil. Tentokrát se mi hned při prvním střídaní podařilo dát gól. Nijak bych ale góly nehodnotil. Jsem rád, že jsem je dal, to ano, ale důležité je, že jsme vyhráli. Výhra nám pomůže i před úterním finále poháru, na které se nyní musíme nachystat.“

Jan Koudelka dostal v týdnu pozvánku do národního mužstva na Turnaj 3 zemí v Maďarsku. „Pozvánka mě velmi překvapila. Hrozně moc se na to těším. Bude to zase něco jiného, než tady ve Spartě. Budou tam jiní hráči, navíc je to reprezentace. Těším se a snad to tam nějak zvládnu,“ doufá Jan Koudelka.  

Zápas se Spartou zhodnotil také trenér českolipských Démonů Karel Kruliš: „Zápas jsme sice prohráli, ale myslím si, že jsme podali dobrý výkon a Spartu potrápili. Za stavu dva-jedna jsme inkasovali hloupý třetí gól, což byla škoda. Myslím si, že jinak jsme mohli zápas více zdramatizovat a třeba i vyrovnat. Sparta ale hrála dobře, byla kvalitně připravená a přeji jí, ať uspějí v úterním finále poháru, i když jsme jim to trochu ztížili, protože s námi nějakou práci měli. Výsledek je pro nás nakonec vcelku přívětivý, ale je to škoda.“

Sparta Praha – Démoni Česká Lípa 4:1 (2:1)
Branky a asistence: 2. Marcelo (Gustavo), 5. Koudelka (Sop), 27. Koudelka (Sop), 38. Belej – 16. Kotek (Fichtner). Rozhodčí: Košťál, Dragoun. ŽK: Fichtner (ČL). Diváci 220.
Sparta Praha: Bezstarosti (Cristiano) – Sop, Diego, Ricardo, Gustavo, Brahimi, Doležal, Hájek, Hora, Koudelka, Belej, Marcelo. Trenér Beni Simitči.
Česká Lípa: Kirov (Sochůrek) – Havlásek, Kořínek, Bejda, Havrda, Žampa, Rott, Tvrzník, Fichtner, Kotek. Trenér Karel Kruliš.