Sparta jede do Plzně odhodlaná vybojovat druhý bod v sérii

Třetí zápas semifinálové série mezi pražskou Spartou a plzeňským Interobalem se blíží. Týmy se tentokrát utkají v plzeňské hale Lokomotivy, a to ve středu 11. dubna od 20:15 hodin před kamerami ČT Sport. Stav zápasů je momentálně vyrovnaný – 1:1 a sparťané pojedou do Plzně odhodlaní vybojovat druhé vítězství, a tedy postupový mečbol, který budou chtít následně potvrdit ve čtvrtém, domácím zápase, který bude na programu v pondělí 16. dubna. 

„V Plzni budeme chtít navázat na náš výkon ze druhého zápasu a zopakovat ho. Do utkání nezasáhnou Amadeu s Ondřejem Vahalou, kteří zůstávají na marodce, jinak budeme kompletní. Samozřejmě chceme v Plzni vyhrát. Víme, že je Plzeň doma silná, ale věřím, že nám bude vyhovovat větší plzeňská hala. Kluci jsou namotivovaní a udělají vše pro to, abychom si připsali druhé vítězství,“ řekl před třetím zápasem semifinálové série trenér pražské Sparty Beni Simitči.

Plzeň věří ve svou sílu v domácím prostředí. „Do posledního zápasu jsme vstoupili dobře a hráli jsme poměrně kvalitně. Velmi nám ale ublížilo vyrovnání ze standardní situace a další dva góly jsme Spartě darovali po individuálních chybách, které takovýto soupeř neodpouští. Sparta pak v zápase byla jednoznačně lepší,“ ohlédl se za druhým zápasem série trenér Plzně David Frič a dodal: „Teď je řada na nás a my musíme ukázat, že jsme doma silní a zápas vyhrát. Pokud budeme chtít být úspěšní, musíme kvalitně bránit standardní situace a být více agresivní v obranné fázi. Doufám, že opět přijde hodně diváků a poženou nás k výhře.“