Sparta doma vyzve Dynamo

Sparta se představí v základní části doma ještě dvakrát. První zápas sehrají sparťané v Řepích s celkem z Českých Budějovic. Poprvé se také na domácí palubovce představí duo posil z Paraguaye – Baez a Martinez. Sparta si spravila chuť výhrou nad Žabinskými Vlky z Brna, podobný gólostroj se pokusí zapnout Angellot, Křivánek a spol. proti Dynamu.

Představení soupeře:

Dynamo je momentálně na poslední příčce české nejvyšší futsalové soutěže a je již jasným prvním sestupujícím. Českobudějovickému celku se nevyhnuli četné absence zejména při venkovních zápasech, což je jedna z příčin, proč již Dynamo v příští sezóně mezi elitou neuvidíme. Do týmu naopak proudí postupně mladíci, kteří se objevují i v juniorských výběrech. Jedním z nich je i kapitán reprezentace do 19 let, Lukáš Perina. Jinak jádro celku je nezměněno – Benát, Jasanský, Pouzar či Radouch patří ke stálícím mužstva. Netřeba ale Jihočechy podceňovat. První vzájemný duel sezóny na konci října minulého roku rozhodnul Angellot až v poslední minutě.

Luizinho: „Je pravda, že se nám minulý domácí zápas moc nepovedl. Teď budeme chtít před domácími fanoušky zvítězit a pobavit je kvalitním futsalem. Dynamo bude samozřejmě těžkým soupeřem, ale na zápas budeme svědomitě připraveni. Nic jiného, než výhru nebereme.“