Pražské derby je tady!

V pátek 2.10. od 20:00 hod. odehrajeme žhavé derby o vládce Prahy s SK Slavia Praha. Říká se, že derby nemá favorita, ale poslední dvě derby skončili našim vysokým vítězstvím 11:2 a 9:0, stejně tak jako 8 vzájemných zápasů skončilo také naším vítězstvím.

Sparťani, přijďte nás podpořit, budeme Vás potřebovat a věříme, že si společně na konci zápasu zakřičíme “Derby je naše” Maximální kapacita je 500 diváků, tak doražte včas a nezapomeňte si roušku. Souboj pražských rivalů neuvidíte na televizních obrazovkách, o to větší důvod máte dorazit na derby do haly. Držitelé permanentních vstupenek fotbalové a hokejové Sparty mají vstup zdarma, stejně tak děti do 15 let.

Beni Simitči: „Když přijde čas derby, všechno jde stranou. My jsme ani neměli úplně čas řešit prohru s Teplicemi, protože se musíme dívat dopředu. Měli jsme s týmem meeting a všichni jsou si moc dobře vědomi toho, že jsme prohráli kvůli nedodržení taktiky. Kluci se na derby těší strašně moc, většina z nich ho nehrála. Myslím si, že jsme dobře připraveni na to, abychom udrželi primát Vládce Prahy. Doufám, že na poslední otevřený domácí zápas dorazí hodně diváků a poženou nás za vítězstvím.“