Dorostenci stále stoprocentní! Junoři vezou z Plzně pouze jednu výhru

V druhém kole mládežnických soutěží zavítali junioři a dorostenci do Plzně, kde Sparťany čekal domácí Interobal a České Budějovice.

Doslova šest statečných vyrazilo v kategorii U17 loupit body na západ Čech. A mise to byla nadmíru úspěšná. Nejdříve si dorostenci poradili 3:1 s Plzní, a pak v dramatické koncovce předčili českobudějovické Dynamo 4:3. Svěřenci Tomáše Formánka zůstavají po druhém hracím víkendu stoprocentní.

Juniorka nejdříve zvítězila nad Interobalem 3:1. V druhém zápase chtěli hráči potvrdit své dobré výsledky, ale i přes veškerou snahu a únavu prohráli s Dynamem České Budějovice 0:2. Budějovice se tak dostali v tabulce před Spartu.

Ohlas trenéra kategorie U17, Tomáše Formánka: „Dnes nás čekalo druhé kolo dorostenecké ligy, kde jsme vyrazili spolu s týmem starších do Plzně. Bohužel díky zranění některých hráčů jsme byli v celkem okleštěné sestavě. Nicméně jsme ale bojovali jak v zápase s Plzní, tak s Českými Budějovicemi a odvážíme si do Prahy dvě výhry. Především druhé dnešní výhry nad ČB si jako trenér vážím, protože vítězství se nerodilo vůbec lehce a zápas jsme rozhodli až v posledních sekundách zápasu. Příští týden máme volno a budeme se řádně připravovat na další kolo, které odehrajeme ve Vysokém Mýtě. Klukům bych chtěl ještě jednou poděkovat za odvedenou práci a těším se na další zápasy.“