Antonín Hrdina je oficiálně hráčem pražské Sparty

Jsme rádi, že vám oficiálně můžeme oznámit, že AC Sparta Praha futsal získala do svých řad Antonína Hrdinu. Třiadvacetiletý futsalista má na svém kontě už více než sto odehraných ligových zápasů, v nichž nastřílel 74 branek a připsal si 54 asistencí. Hráč se s naším klubem připravuje již delší dobu, ale až nyní, po více než půl roce, se podařilo dotáhnout do úspěšného konce jednání se Slavií o jeho přestupu.

„Paradoxně jsme byli s Tonym domluvení už na začátku minulé sezony, kdy začínal náš projekt Nová Sparta. Vedení Slavie ho ale přesvědčilo, aby zůstal u nich. V lednu, když se ozval, že má v klubu nějaké problémy a jestli o něj mam dál zájem, řekl jsem, že ano, ale pokud to myslí vážně, musí k nám jít okamžitě, i za cenu toho, že nějakou dobu nebude hrát,“ objasnil trenér Sparty Beni Simitči

„Je to jeden z nejlepších českých útočníků, o čemž svědčí i jeho obdivuhodná bilance. Odehrál více než sto zápasů a má více než bod na zápas, i proto jsem o jeho služby měl dlouho zájem. Je to hráč, který umí dávat góly v těžkých a klíčových zápasech, a to jak v lize, play off, tak v reprezentaci. Pevně věřím, že Tonyho dostaneme minimálně do takové formy, jakou měl ve svých nejlepších časech, ne-li do ještě lepší. Jsem rád, že ho konečně můžu v klubu oficiálně přivítat, i když jsem ho tak nějak vítal od ledna,“ dodal kouč Sparty.

Tondo, vítej ve Spartě!!!