Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): Postavení Helasu v tabulce neodpovídá tomu, jakou kvalitu tento tým má. Všichni o jeho kvalitě víme. Kádr kolem Davida Cupáka budí určitý respekt, protože všichni hráči mají zkušenosti s první ligou. Myslím si, že první výhra Brna v sezoně, kterou vybojovalo v České Lípě, tento tým nastartuje k lepším výkonům. Doufám ale, že tyto lepší výkony přijdou až po našem vzájemném zápase, protože nám situace velí tak, že pojedeme na další zápas, ve kterém musíme naplno bodovat a splnit roli favorita. I přes veškerý respekt k soupeři tedy neočekávám nic jiného než zisk tří bodů.

Jan Loup (trenér Helas Brno): Náš tým nebude kompletní. Bude nám chybět Cupák, ale i tak chceme zopakovat výkon z České lípy a poprat se o co nejlepší výsledek. Určitě nebudeme nic soupeři darovat. Naopak se budeme snažit bojovat co to jen půjde a porvat se o každý bod. Hrajeme nejvyšší českou soutěž a podle toho k utkání přistoupíme. Budeme se rvát o každý centimetr hřiště ať proti nám stojí kdokoliv.

David Cupák (hráč Helas Brno): Dovezli jsme důležité body z České Lípy. Můžeme hrát proti Spartě s čistou hlavou. Soupeř je spolu s Chrudimí favorit celé soutěže tento rok. Budeme hrát s pokorou a respektem k soupeři. Zisk jakéhokoliv bodu bude pro nás jako výhra. Věřím, ze na zápas si najde cestu velký počet fanoušků, protože vidět v akci dva mistry světa ve futsale se jen tak nevidí.